• 0536 729 29 79
  • 0533 332 02 03
  • info@emsayapi.com

Hakkımızda

EMSA Mühendislik, Proje, İnşaat...

EMSA MÜHENDİSLİK; kamu - özel sektöre ait Toplu Konut, İş Merkezleri, Büyükelçilik, Kongre Merkezi, Yüksek Yapılar, Kültür Merkezleri, Spor Tesisleri, Endüstri Yapıları, Hastane, Otel, Üniversite Kampüsü, Eğitim Yapıları için projelendirme ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Emsa Kentsel Dönüşüm; kendini sürekli geliştiren, yeterli bilgi birikimine sahip, tecrübeli, uzman ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

EMSA MÜHENDİSLİK; mevcut yapılar konusundaki uzmanlığı ile eski yapıların Performans Analizleri ( Deprem Tahkiki ) ve Güçlendirme Projeleri ve Uygulamaları konusunda Türkiye çapında mühendislik, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

6306 sayılı Kentsel Dönüşüm Kanunu kapsamında Şirketimiz EMSA YAPI GÜÇLENDİRME KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ ; T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI tarafından yetkilendirilmiş TÜRKİYE GENELİNDE Riskli Yapıların Tespiti için LİSANSLI FİRMADIR.

EMSA MÜHENDİSLİK; uzman ve deneyimli kadrosu ile Kentsel Dönüşüm kapsamında Özel, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait tüm Apartman, Toplu Konut, İş Merkezleri, Kültür Merkezleri, Spor Tesisleri, Endüstri Yapıları, Hastane, Otel, Üniversite, Eğitim Yapıları, Sanayi siteleri, Fabrika binaları için ( İlgili Yönetmeliklere uygun ve Bakanlığın istediği Formatta) Teknik İncelemelerin yapılması ve Deprem Risk Raporunun hazırlanması hizmetlerini vermektedir.

EMSA MÜHENDİSLİK; uzman ve deneyimli kadrosu ile Türkiye çapında, Kentsel Dönüşüm uygulamaları kapsamında büyük ölçekli projelere, yatırım şirketlerine, belediyelere, kamu kurumlarına danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Image